Kontakt

 

Du kan finde EWH DTU på facebook   

For generel information, er du velkommen til at kontakte os på e-mailen ewh.dtu@gmail.com.
Kontaktinformationer for bestyrelsen findes under Bestyrelsen.  

Herunder finder du kontaktinformation til udvalgskoordinatorerne på de fire udvalg:

PR og Networking

Ditte Christensen
dittebchris@gmail.com
Joakim Edin
 joakim_edin@hotmail.com

 

Uddannelse

Nour Al-Tamimi  Nour94@live.dk
Cecilie Saskia
 cecilie.saskia@gmail.com

 

Udsendelse

Nuria Hissabu
 nuria_hissabu@hotmail.com
Christian  Dagnæs
 Cvp@dagnaes.com

 

Projekter

Sana Ahmed
sana4_ahmed@hotmail.com
Habib Z. Bahrami
 habib.z.bahrami@gmail.com